Teslimat Süresi

Siparişlerin hazırlanma süreci en fazla 20 iş günü olup, siparişiniz hazır olduğunda ekibimiz sizinle iletişime geçecektir. Sizin de müsait  olduğunuz bir tarihte tarafınıza ulaştırılacaktır.

Aklınıza takılan sorular için; info@linessmobilya.com ve 0216 313 34 57 kanallarından daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ürün Teslimi Sırasında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Sitemizden verdiğiniz siparişler adresinize teslim edildiğinde, kargo teslim fişini imzaladıktan sonra kargo paketini açıp kontrol edebilirsiniz. Paket içeriğinde herhangi bir yanlışlık ya da eksik varsa, ürün ambalajı hasarlı ise  kargo görevlisine “Kargo Tutanağı” hazırlatıp ürünü geri gönderebilir ya da bu konuda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ürün İadesi

Ürününüzü teslim aldıktan sonraki 7 gün içerisinde herhangi kullanıcı hatası olmamak kaydıyla iade etme hakkına sahipsiniz.

Aklınıza takılan sorular için; info@linessmobilya.com ve 0216 313 34 57 kanallarından daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Ödeme Seçenekleri

1.Kredi Kartı ile Ödeme

2.Banka Havalesi / EFT

Alışverişiniz Sırasında Kredi Kartı Güvenliği

Web sitemizde güvenliğiniz için kredi kartı bilgileri saklanmamaktadır. Ödeme adımında Iyzico’nun güvenli ortak ödeme sayfasına yönlendirilirsiniz.

www.linessmobilya.com sayfasında kredi kartı bilgileriniz alınmaz, tutulmaz. Bu nedenle her yeni sipariş sırasında kart bilgilerinizi tekrar girmeniz gerekir.

Taksitle Ödeme

www.linessmobilya.com üzerinden yaptığınız alışverişlerde Bonus, Axess, Maximum, World, Card Finans ve Paraf kredi kartlarına 12’ye varan taksit imkanı bulunmaktadır.