İl Teslimat Bölgeleri Ücretsiz Nakliye Şartları

Yeşil Bölge Yeşil bölge sınırları içerisinde tüm alışverişlerde nakliye ve montaj ücretsiz olarak yapılmaktadır.
Sarı Bölge Sarı bölgede şehir merkezlerine 40.000 TL ve üzeri alışverişlerde nakliye ücretsizdir.
Mavi Bölge  Mavi bölgede şehir merkezlerine 55.000 TL ve üzeri alışverişlerde nakliye ücretsizdir.
Pembe Bölge Pembe bölgede şehir merkezlerine 65.000 TL ve üzeri alışverişlerde nakliye ücretsizdir.

 

 Türkiye genelinde kurulum/montaj hizmeti vermekteyiz. İl ve ilçe seçimi yaparak montaj ve hizmet bedelleri konusunda bilgi alabilirsiniz.

İlçeler için teslimat ve montaj fiyat farkı olabilir. Eğer teslimatı İstanbul dışında her hangi bir şehrin ilçesine yapılmasını istiyorsanız bizimle iletişime geçiniz.

  

Liness Mobilya olarak  YURTDIŞINA MOBİLYA GÖNDERİMİ de yapmaktayız. Detaylı bilgi için lütfen lütfen iletişime geçiniz.
 
 
Teslimat Süresi
 
linessmobilya.com üzerinden yapacağınız mobilya alışverişlerinde Marmara Bölgesi için teslimatlarımızı , ürünün stok durumuna bağlı olarak ortalama 25 gün içerisinde yapmaktayız. Marmara bölgesi dışında kalan yerlere ise kargonuzu ortalama 20 ila 45 gün içerisinde teslim etmekteyiz.
 
Sipariş verdiğiniz mobilyanızın teslimatı, ödemeyi gerçekleştiren kişiye veya belirteceğiniz  3. bir diğer kişi veya kuruma yapılabilir.  Bu durumu sipariş verirken sipariş notu  bölümünden veya iletişim formunu kullanarak bize bildirilmesi yeterlidir.
 
Kurulum ve Montajı
 
 
Liness Mobilya satış sonrasında da müşterilerini yalnız bırakmıyor,
 
 
linessmobilya.com üzerinden avantajlı ve indirimli mobilya satın alan müşterilerimizin ürünlerinin teslimat ve kurulum ile ilgili tüm hizmeti  eğitimli, kendi montaj ekibimiz ile yapıyoruz.  Böylece güvenli ve konforlu mobilya keyfiniz satış sonrasında da devam edecektir.